تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

پلاسکو را با رعایت ضوابط و با هماهنگی همه نهادهای مسئول می‌سازیم


پلاسکو را با رعایت ضوابط و با هماهنگی همه نهادهای مسئول می‌سازیم


شهر > شهری – نیازمندی مازندران‌آنلاین:
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بر آن هستیم تمام اقدام‌ها را با رعایت ضوابط و با هماهنگی همه نهادهای مسئول انجام دهیم و خوشبختانه با جمع‌بندی استاندار تمام اختلاف‌های گذشته برطرف شده است، اما با این حال بنیاد آمادگی دارد با هر دستگاه مسئولی برای خاتمه دادن به این موضوع جلسه مشترک و هماهنگی داشته باشد.

محمد سعیدی‌کیا، رئيس بنياد مستضعفان درباره روند اتفاق‌افتاده در ماجرای پلاسکو توضيح داد: در سی‌ام دی ماه ۱۳۹۵ حادثه ساختمان پلاسکو اتفاق افتاد. از همان روز با کمک همکاران کمیته‌ای برای بررسي این حادثه تشکیل شد و به رایزنی با مسئولین مربوطه برای چگونگی بازسازی این ساختمان پرداختیم . همان طور که در جریان هستید دراین ساختمان حدود ۶۰۰ نفر مالک سرقفلی وجود داشت و بنیاد هیچ مالکیتی از نظر سرقفلی در آنجا ندارد و صرفا مالک اصلی ساختمان و زمین است.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به زمان وقوع حادثه ادامه داد: من در روز سوم این حادثه در محل ساختمان پلاسکو به وزیر کشور عرض کردم ظرف دو سال این ساختمان را می‌سازیم اما کاملا مشخص است که ساخت این ساختمان باید با کسب مجوز باشد. بنابراین از همان ابتدا به دنبال اخذ مجوزهای لازم بودیم و این موضوع با تغییر شهردار وقت هم‌زمان شد و این تغییر در روند کار فاصله و تاخیر ایجاد کرد. با آمدن شهردار بعدي(آقای نجفی) با ایشان نیز مذاکراتی داشتیم و همین طور با دادگستری و مراجع ذیربط قضایی رایزنی کردیم و بالاخره رایزنی‌ها منجر به این شد که با حضور معاون شهرسازی شهرداری دکتر حجت جلسه‌ای تشکیل و صورت جلسه‌ای درخصوص اقدام‌هاي اجرایی تنظیم شد.

به گزارش نیازمندی مازندران، رئیس بنیاد مستضعفان در ادامه افزود: بنیاد مستضعفان مالک زمینی موسوم به پارکینگ اکبر است که معارض هم داشت و آن را آزاد کرد. بنیاد اعتقاد داشت ساختمان ۱۵ طبقه ، ساختمان ۵ طبقه (که سرپاست اما از نظر ما قابلیت استفاده ندارد) و زمین پارکینگ اکبر تجمیع شود و در مجموع یک مجموع فاخر که گنجایش ۶۰۰ واحد را داشته باشد؛احداث گردد. صورت جلسه مذکور به امضای دکتر نجفی، دکتر حجت ، بنده و شهریاری معاون دادستان تهران که مسئول این ماجراست، رسید. در آن صورت جلسه بر تخریب ساختمان ۵ طبقه و تجمیع این سه قطعه زمین تاکید شد.

سعیدی‌کیا در ادامه افزود: بعد از این صورتجلسه با مخالفت صاحبان سرقفلی ساختمان ۵ طبقه ضلع شمالی مواجه شدیم. این ماجرا ادامه پیدا کرد و در جلسه‌ای که با معاون اجرایی رئیس‌جمهوری در دولت یازدهم داشتیم تمهیداتی از طرف دولت برای کمک به افراد صدمه‌دیده طرح و بالاخره قرار شد یک ساختمان به عنوان جایگزین در نظر گرفته شود و مجتمع نور برای این موضوع انتخاب شد.

او با اشاره به نامه نگاری‌های خود به مقام‌ها برای تشکیل جلسه‌ای مشترک برای حل و فصل موضوع پلاسکو گفت: با تشکیل دولت دوازدهم موضوع به مهندس مقیمی استاندار تهران واگذار شد. جناب مقیمی در دو یا سه جلسه همه ذینفعان را دعوت کردند . در جلسه سوم قرارشد که ساختمان ۱۵ طبقه سر جای خودش با ۵ طبقه منفی ساخته شود ولی صاحبان سرقفلی ان تمایل داشتند با مقاوم‌سازی از ساختمان استفاده کنند و سرانجام جمع‌بندی شد که این ساختمان توسط خود صاحبان سرقفلی مقاوم‌سازی و مورد استفاده قرار گیرد. صورت‌جلسه این موضوع به امضای میراث فرهنگی، شهردار منطقه ، استاندار ، بنیاد مستضعفان و صاحبان سرقفلی پلاسکو رسید و جناب مقیمی اینطور بیان کردند که عید فطر امسال را مبنا قرار دادیم و قرار شد تا عید فطر دو سال آینده این ساختمان ساخته شود و بنیاد این را پذیرفت که برج ۱۵ طبقه را با استانداردهای روز بسازد بنابراین در روز عید فطر کلنگ‌زنی این ساختمان با حضور نمایندگان بنیاد مستضعفان و صاحبان سرقفلی انجام شد.

رئیس بنیاد مستضعفان با تاکید بر این‌که صورت جلسه مذکور به معنای کسب پروانه نیست افزود: کلنگ زنی ساختمان پلاسکو با مجوزهایی که در آن صورت جلسه امضا شد شروع شد. البته این به معنای کسب پروانه ساخت نیست و بنیاد بر این مسئله واقف است، اما چون گودبرداری سه یا چهار ماه طول می کشد و به دلیل گودبرداری در مرکز شهر کار باید شبانه انجام شود لذا قرار شد با حضور دکتر قادری استاد دانشگاه و یکی از مهندسان برجسته کشور کار طرح، اجرا و نقشه محافظت از دیواره های گودبرداری همزمان انجام شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، سعیدی‌کیا در ادامه افزود: بنیاد درخواست پروانه را داده است و پروانه ابتدا برای گودبرداری به صورت طرح و اجرا و در ادامه پروانه برای کل ساختمان طبق ضوابط و مقررات صادر خواهد شد.

رئیس بنیاد مستضعفان در ادامه با تاکید بر این‌که کل هزینه‌های ساخت برج ۱۵ طبقه توسط بنیاد مستضعفان تامین می‌شود، ادامه داد: طبق صورت‌جلسه ۵ طبقه منفی برای جبران خسارت بنیاد مستضعفان احداث می‌شود و به صورت تجاری شهرداری پروانه صادر خواهد کرد، اما اصل هدف بنیاد ساخت این پروژه ملی در جهت حل مشکل کسبه ساختمان پلاسکو است. رئیس بنیاد مستضعفان همچنین تاکید کرد در جهت تکریم شهدای آتش نشان نمادی برای جانفشانی این شهدا در نظر گرفته خواهد شد.

ادامه‌ی پست

پروبیوتیک محصولات دانش بنیانی که توسط دانش آموختگان صنایع غذایی به ثمر رسیده است.

به گزارش نیازمندی مازندران مازندران : صدرالدین متولی با اشاره به اینکه یکی از اهداف دانشگاه ایجاد دانشگاهی با نسل کارآفرین است اظهار کرد: اشتغالزایی یکی از معضلات اصلی جامعه امروز به شمار می رود، در همین راستا ما در این واحد دانشگاهی به دنبال این هستیم تا دانش آموختگان ضمن کارآفرینی فضایی را جهت کسب و کار و اشتغالزایی برای خود به وجود آورده باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با بیان اینکه در این واحد بیشتر رشته ها به سمت کارآفرینی سوق داده شده است تصریح کرد: تولید لامپ های فوق کم مصرف LED بر پایه SMD در انواع ۶۰*۶۰ ، سالنی و پروژکتوری یکی از فعالیت های کارآفرینی در این واحد است‌.

‌متولی در ادامه با اشاره به اینکه از دانش کار در تولید این لامپ ها استفاده شده است افزود: پژوهشگران و اساتید به ویژه در حوزه برق طی یک هم افزایی فکری و پژوهشی به یک سری نوآوری دست پیدا کردند و اخیرا موفق به تولید انبوه این نوع لامپ ها شدند.

وی با بیان اینکه این محصولات دانش بنیان هستند اظهار کرد: لامپ های تولید شده هم شدت نور بیشتر و ارزان تر و همین طور مصرف انرژی فوق العاده کم نسبت به نمونه های مشابه خود در بازار هستند.

رئیس دانشگاه آزاد نور با اشاره به موضوع هوشمند سازی، نوعی از محصول کارآفرینی با عنوان USP را معرفی کرد و افزود: این محصول نوعی از منبع تغذیه بدن وقفه است که برای اولین بار در کشور توسط اساتید دانشگاه آزاد نور صورت گرفته و در مرحله آزمایش است که در واحد نور در حال استفاده بوده و به زودی وارد بازار کار خواهد شد.

متولی در ادامه با اشاره به اینکه در گروه صنایع غذایی توانستیم پروبیوتیک را تولید کنیم افزود: پروبیوتیک ها میکرو ارگانیسمی هستند که مواد زائد بدن را دفع می کنند و این محصول توسط بازرگانان از خارج کشور در پک های ۲۰ گرمی با قیمت ۱۳۰ هزارتومان در گذشته و با افزایش قیمت دلار به بیش از ۲۰۰ هزار تومان، وارد کشور می شد.

وی با بیان اینکه این محصولات از وزارت بهداشت و صنایع عذایی مجوز های لازم تحت عنوان FOR را کسب کرده است تصریح کرد: با توجه به اینکه محصول وارداتی با ذائقه ایرانی ها سازگار نبوده اما محصول تولید شده در این واحد دانشگاهی از شیر مادر و روده نوزاد برای تطبیق با ذائقه ایرانی درست شده است.

رئیس دانشگاه آزاد نور ازرونمایی شکلات پروبیوتیک در اواسط سال ۹۷ خبر داد و افزود: محصول پروبیوتیک طی شش ماه گذشته بر روی انواع لبنیات، بیسکویت و شکلات به اجرا در آمده و جز محصولات دانش بنیانی است که توسط دانش آموختگان گروه صنایع غذایی به ثمر نشسته است.

ادامه‌ی پست

۵ نوع گیاه بیشترین تاثیر را روی سلامت مغز دارند


۵ نوع گیاه بیشترین تاثیر را روی سلامت مغز دارند


زندگی > تغذیه – نیازمندی مازندران آنلاین:
گیاهان و ادویه‌جات بدون هیچ کالری اضافی و بدون چربی، نه تنها عطر و طعم خوشی به غذاها می‌دهند بلکه منافع بی‌شماری نیز می‌توانند برای اندام مختلف بخصوص مغز داشته باشند.

به گزارش آوای سلامت به نقل از readersdigest منافع بزرگ برخی گیاهان و ادویه‌جات در افزایش سطح حافظه، کاهش اضطراب و حتی شاید حفاظت در برابر تومورهای مغزی ثابت شده است.

  • زردچوبه: کورکومین ماده ‌ای که به طور طبیعی در زردچوبه وجود دارد، با کاهش التهاب، افزایش سلامتی را به دنبال دارد. کورکومین که در درمان بیماری‌هایی نظیر آلرژی، دیابت و زخم معده به کار برده می‌شود، در دستگاه گوارش باقی می‌ماند و هر ماده‌ای را که جذب شده، سریعا متابولیز می‌‌کند. علاوه بر این، بدن شما هورمونی به‌نام BDNF یا فاکتور نورون‌‌زایی مشتق شده از مغز تولید می‌کند که نقشی مهم در تقسیم و تکثیر نورون‌‌ها دارد. تولید BDNF با استرس و بالا رفتن سن کاهش پیدا می‌‌کند. زردچوبه می‌تواند با افزایش تولید و عملکرد این هورمون، تاثیرات کاهش ادراک که مربوط به سن هستند را معکوس کند و در نتیجه حافظه را تقویت کرده و قابلیت مغز را افزایش دهد.

  • جعفری و آویشن: یک نوع فلاونوئید به نام آپی ژنین در این دو گیاه وجود دارد که موجب افزایش تولید نورون‌ها شده و ارتباطات بین سلول‌های مغزی را قوت می‌بخشد. رژیم غذایی غنی از آپی ژنین، منجر به دفع آلزایمر، پارکینسون و افسردگی می‌گردد.

  • بابونه: انتخاب همیشگی برای مصرف‌کنندگان چای در اواخر شب، می‌تواند چای بابونه باشد چون از بین برنده قوی استرس است. بابونه نیز حاوی فلاونوئید اپی ژنین است و منجر به کاهش سطح اضطراب می‌شود.

  • گیاه Sage یا همان مریم گلی: این گیاه حافظه را بهبود می‌بخشد. در مطالعات کوچک مشخص شده که عصاره این گیاه منجر به بهبود عملکرد افراد در آزمون حافظه در مقایسه با دارونما شده است. اسانس‌ها و عصاره مریم گلی برای مقابله با آلزایمر موثر است. بیماری آلزایمر در نتیجه‌ کاهش سطح یکی از انتقال‌ دهنده‌‌های عصبی بروز می ‌کند که مریم گلی این روند را کاهش می‌دهد. به خاطر این که قادر است از ترشح آنزیم مسئول این تخریب جلوگیری کند.

  • سیر: ماده مغذی موجود در سیر از مغز در برابر روند پیری و بیماری محافظت می‌کند؛ علاوه بر آن از بروز بیماری‌های مربوط به اعصاب مانند آلزایمر و پارکینسون نیز پیشگیری می‌نماید. سیر با مقاوم کردن مغز در برابر استرس و التهاب مربوط به روند پیری و بیماری‌ها، به اعصاب سود می‌رساند.

ادامه‌ی پست

سواحل بابلسر از زباله پاکسازی می‌شود.

به گزارش نیازمندی مازندران مازندران : سید مرتضی شفیعی امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بابلسر اظهار داشت: با توجه به استفاده از ظرفیت‌های مکانیزه در بهبود و کیفیت جمع آوری زباله و نظافت شهری، شهرداری با مجوز شورای شهر بابلسر درصدد استفاده از سیستم‌های مکانیکی در ناوگان خود در راستای ایجاد و امکان مکانیزه کردن نظافت شهری در بخش خدمات شهری است.

وی افزود: شهرداری ضمن پیگیری خرید دستگاه های مورد نیاز شهری اخیراً اقدام به خرید یک دستگاه جاروب ساحلی ( ساحل روب) برای جمع آوری زباله و پاکسازی ساحل شهر کرده است.

شهردار بابلسر این اتفاق را شروع یک حرکت نو و نگاه تازه به دریا و سواحل خزر دانست و تصریح کرد : با توجه به نیاز مبرم شهر بابلسر در بکارگیری دستگاه‌های مکانیکی نظافت شهری استفاده بهینه از این نوع دستگاه ها در اولویت کار شهرداری قرار گرفت.

شفیعی با اشاره به اینکه ساحل دریا باید همیشه به طور مستمر پاکسازی شود، گفت: با توجه طول ساحل شهر و استفاده مردم و مسافران از آن باید ساحلی تمیز، زیبا و در خور شأن شهروندان داشته باشیم.

احمد واثق نژاد، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری  بابلسر نیز، منابع اعتباری قابل توزیع فرمانداری را در سه ردیف اعتبارات تملک استانی، متوازن متمرکز و سه درصد نفت به زیر ساخت‌های مناطق محروم عنوان کرد و گفت: اعتبارات شهرستان بابلسر در سال ۹۷ ز محل تملک استانی و متوازن متمرکز بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان است.

وی افزود: اعتبارات تملک استانی حدود سه میلیارد و ۸۱۸ میلیون تومان و متوازن متمرکز بالغ بر ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سال ۹۷ از سوی شورای برنامه‌ریزی استان در نظر گرفته شده است.

واثق نژاد، هدف از توزیع اعتبارات قانون استفاده متوازن را ارتقا شاخص‌های برخورداری در بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و زیربنایی در شهرستان‌های کمتر از متوسط کشوری عنوان کرد و گفت: اولویت با پروژه‌های نیمه تمام با درصد پیشرفت فیزیکی بالاتر و دارای فاصله بیشتر از میانگین کشوری در شاخص مربوطه و در جهت اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال است.

واثق نژاد، اختصاص اعتبار برای تعمیر و تجهیز ادارات احداث فضاهای اداری را ممنوع عنوان کرد و گفت: در انتخاب پروژه‌های متوازن متمرکز ، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و دیون‌دار سنوات گذشته از محل این منبع اعتباری در اولویت است.

ادامه‌ی پست

اختیارات شرکت اتوبوسرانی به شهرداری تهران تفویض شود


اختیارات شرکت اتوبوسرانی به شهرداری تهران تفویض شود


شهر > شهری – نیازمندی مازندران‌آنلاین:
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت که شرکت اتوبوسرانی مدام در معرض مشکلات اجتماعی قرار دارد و باید اختیارات این شرکت به طور کامل به شهرداری تهران تفویض شود.

 محسن پورسیدآقاییف معاون حمل‌و‌نقل و ترافيك شهرداري تهران در جریان مجمع شرکت واحد اتوبوسرانی که یکشنبه ۲۷ خرداد در دستور کار اعضای شورای اسلامی شهر تهران قرار داشت، درباره تفویض اختیارات شرکت اتوبوسرانی شهرداری تهران، گفت: اتوبوسرانی به صورت دائم در معرض مشکلات اجتماعی قرار دارد. اگر بنا است اقدام‌هايي در خصوص بهبود سیستم حمل و نقل عمومی انجام دهیم باید تفویض اختیارات به صورت کامل انجام شود و تمام اختیارات شرکت اتوبوسرانی در اختیار شهرداری قرار گیرد.

به گزارش نیازمندی مازندران، محسن پورسيدآقايي افزود: اساسنامه کنونی اتوبوسرانی مصوب مجلس است. لذا تغییر در قوانین باید با تغییر در منشأ صدور قوانین انجام شود. می‌توانیم شرکت اتوبوسرانی جدیدی ایجاد کنیم که تحت نظر شهرداری باشد و شرکت اتوبوسرانی قبلی را منحل کنیم. اجازه انحلال این شرکت در قانون وجود دارد.

او تاکید کرد: اگر اختیارات را به صورت کامل به شهرداری واگذار نکنیم مدیران شرکت اتوبوسرانی به راحتی می‌توانند از دستورهاي شهردار سرباز زنند و هیچ تبعیتی از مجموعه شهرداری نداشته باشند.

در ادامه این جلسه، مرتضی الویری در خصوص ارائه اساسنامه شرکت اتوبوسرانی به شورای اسلامی شهر تهران گفت: طبق مصوبه شورا ، شهرداری مکلف بوده تا پایان سال ۱۳۹۶ اساسنامه جدید شرکت اتوبوسرانی را براي تصویب و طی مراحل قانونی به شورا ارائه دهد که این کار انجام نشده است.

ادامه‌ی پست

هتل ارکید – تفلیس – بدون استان – گرجستان

اینترنت: رایگان
کارت خوان: دارد
فضای باز: دارد
سطح قیمت: $
قابل استفاده برای: خانم ها و آقایان
بوفه خوراکی: دارد
سرویس حمام: دارد


جای پارک: به راحتی

خدمات آنلاین:فروش، رزرو، اطلاع رسانی


رزرو: اینترنتی


محیط: دنج


سرویس بهداشتی: دارد


گاز: دارد


آب آشامیدنی: دارد


اجاق گاز: دارد


کابینت: دارد


ظروف: دارد


یخچال: دارد


میزو صندلی: دارد


تلوزیون: دارد


دستگاه پخش DVD: دارد


حیاط: دارد


ماشین لباس شویی: دارد


سرویس: صبحانه


ستاره هتل: ۳


حق سرویس: ۰

ادامه‌ی پست

دانلود آهنگ امیر عباس گلاب عشق تو

دانلود آهنگ قدیمی امیر عباس گلاب عشق تو

در این ساعت ♫ دانلود آهنگ جذاب و شنیدنی عشق تو با صدای امیرعباس گلاب به همراه تکست و بهترین کیفیت برای شما کاربران گرامی آماده کرده ایم ♫

شعر : مهدی ایوبی | ملودی : امیر عباس گلاب | تنظیم قطعه : مهدی سفیدگر

Download Old Music BY : Amir Abbas Golab | Eshghe To With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ عشق تو امير عباس گلاب

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ببین چقدر تغییر کردم با وقتی که عاشق نبودم●♪♫
بعد از تو یک ثانیه حتی اون آدمِ سابق نبودم●♪♫
ربطی به تیپ و مد نداشتم رویات دنیامو عوض کرد●♪♫
افسردگی جاشو به تب داد عشقِ تو قرصامو عوض کرد●♪♫
من رو از آینده نترسون باید از این وابسته تر شم●♪♫

شعر : مهدی ایوبی
از عشق وحشتی ندارم حتی اگه باید پدر شم●♪♫
حتی اگه باید پدر شم…●♪♫
باعث و بانیِ تمامِ این شبایِ من تویی●♪♫

ملودی : امیر عباس گلاب
عشقِ تو پابندم کرد عشقِ تو خواننده ام کرد●♪♫
آخرش اما چی شد عشقِ تو بازنده ام کرد●♪♫


عشقِ تو پابندم کرد عشقِ تو خواننده ام کرد●♪♫
آخرش اما چی شد عشقِ تو بازنده ام کرد●♪♫

قبل از تو دوست داشتم خودم رو ، اهل خود آزاری نبودم●♪♫
این سرفه ها رو از تو دارم ، قبل از تو سیگاری نبودم●♪♫
جامو تویِ قلبت نگه دار حتی اگه پیشم نباشی●♪♫
من شرط می بندم از اینم دیوونه تر می شم نباشی●♪♫

تنظیم قطعه : مهدی سفیدگر
باعث و بانیِ تمامِ این شبایِ من تویی●♪♫
عشقِ تو پابندم کرد عشقِ تو خواننده ام کرد●♪♫
آخرش اما چی شد عشقِ تو بازنده ام کرد●♪♫
عشقِ تو پابندم کرد عشقِ تو خواننده ام کرد●♪♫
آخرش اما چی شد عشقِ تو بازنده ام کرد●♪♫

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───

دانلود آهنگ امیر عباس گلاب عشق تو

نوشته دانلود آهنگ امیر عباس گلاب عشق تو اولین بار در موزیکفا. پدیدار شد.

ادامه‌ی پست

دستگیری مجرم و متصدی آرایشگاه‌ زنانه در مازندران

به گزارش نیازمندی مازندران مازندران، رئیس پلیس فتا مازندران از دستگیری متصدی یکی از آرایشگاه های زنانه که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی مشتریان خود به عنوان مدلینگ در فضای مجازی می کرد خبر داد

 سرهنگ حسن محمدنژاد در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا استان مبنی بر این که در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام، تصاویر شخصی همسرش به عنوان مدلینگ، منتشر شده، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت .

رئیس پلیس فتا استان مازندران، افزود: کارآگاهان پلیس فتا با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی بر روی صفحه شخصی منتشر کننده تصاویر همسر شاکی موفق به شناسایی متهم که مالک یکی از آرایشگاه های زنانه در این استان بود شدند .

سرهنگ محمدنژاد، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهم دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده به انتشار تصاویر خصوصی برخی از مشتریان خود به عنوان مدلینگ در صفحات خود در فضای مجازی بعنوان تبلیغ و برای کسب درآمد بیشتر اعتراف کرد .

محمودنژاد در خاتمه اظهار داشت: متهم ضمن اظهار ندامت با تکميل تحقيقات و تشکیل پرونده به مرجع قضايي معرفی شد .

رئیس پلیس فتا مازندران در پایان هشدار داد: همواره مراقب تصویر برداری از خود در آرایشگاه‌های زنانه ، مراسمات ها و جشن و عروسی ها باشید زیرا ممکن است افرادی با انتشار تصاویر خصوصی‌ شمادر فضای مجازی، درصدد سودجویی و هتک حیثیت، از شما برآیند .

 

ادامه‌ی پست

دانلود آهنگ امیر عباس گلاب خدایا کجایی

دانلود آهنگ قدیمی امیر عباس گلاب خدایا کجایی

هم اینک دانلود کنید ♫ آهنگ دلنشین و زیبای خدایا کجایی با صدای امیرعباس گلاب به همراه تکست و بهترین کیفیت از رسانه موزیکفا ♫

ملودی : امیر عباس گلاب | شعر : امیر عباس گلاب | تنظیم قطعه : مهیار رضوان | میکس و مسترینگ : هومن آزما

Download Old Music BY : Amir Abbas Golab | Khodaya Kojaei With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ خدایا کجایی امیر عباس گلاب

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───

چو شمعم بسوزم که تو باز بیایی ، نیایی به پیشم کجایی کجایی؟●♪♫

چو گرما به پای زمستان نشستم که شاید بیایی به پیشم، کجایی؟●♪♫

چو باران بیامد ، نیامد چو یارم که تا شب نشینم که تا صبح بیایی●♪♫

ملودی : امیر عباس گلاب

چونان کوه نشستم که هستم که مستم نیامد چو یارم که یارم کجایی؟●♪♫

چو پاییز به پای درختان نشستم ، چو هر برگ بیفتد به پایت نشستم●♪♫

خدایا زمین هست ، هوا هست ، ز خاک هست که یارم اصلاً نیست ، کجا هست؟ کجا رفت؟●♪♫

شعر : امیر عباس گلاب

دگر نیست امیدم ، تحمل ندارم کجایی؟ کجایی؟ کجایی؟ ندانم…●♪♫

خدایا هنوزم که یارم نیامد.. خدایا کجایی؟ خدایا کجایی؟●♪♫

کجا بود کجا رفت که از پیش ما رفت ، زمین بود هوا رفت من این راز…●♪♫

من این راز ندانم●♪♫

تنظیم قطعه : مهیار رضوان

اگر پاسخی هست بگو تا بدانم ، اگر مست عشقم بگو تا برانم●♪♫

پس از این نباشد تو چشمام حیایی ،بگو پس خدایا خدایا کجایی؟●♪♫

پس از این نگویم سپاست خدایم! اگر که تو این عشق بر من بر من بر من نیایی●♪♫

پس از این نباشد تو چشمام حیایی بگو پس خدایا خدایا کجایی؟●♪♫

میکس و مسترینگ : هومن آزما

پس از این نگویم سپاست خدایم! اگر که تو این عشق بر من ، بر من ، بر من نیایی●♪♫

خدایا کجایی؟ خدایا کجایی؟●♪♫

خدایا کجایی؟ خدایا کجایی؟●♪♫

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───

دانلود آهنگ امیر عباس گلاب خدایا کجایی

نوشته دانلود آهنگ امیر عباس گلاب خدایا کجایی اولین بار در موزیکفا. پدیدار شد.

ادامه‌ی پست

خبرهایی از تئاتر | اجرای نمایش در باران و مولوی


خبرهایی از تئاتر | اجرای نمایش در باران و مولوی


فرهنگ > هنر – نیازمندی مازندران آنلاین:
نمایش «شبیه رهایی ورای یک نفس» در تئاتر باران و نمایش‌های «آقامحمدخان»، «شکیل اونیل» و «پرده خانه» در تالار مولوی روی صحنه می‌روند.

به گزارش نیازمندی مازندران به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «شبیه رهایی ورای یک نقس» به نویسندگی سروناز زمانی و به کارگردانی ساناز زمانی از ۳ تیرماه در تئاتر باران اجرا خواهد داشت.

این نمایش به سوژه اهدای عضو می‌پردازد و برخلاف بیشتر آثار ساخته شده با این موضوع که از نگاه خانواده اهداکننده‌ عضو است، این نمایش از زاویه دید گیرنده‌ها آن را بررسی می‌کند.

«شبیه رهایی ورای یک نقس» برگزیده بهترین نمایشنامه و بهترین کارگردانی از دومین جشنواره تئاتر شهر در سال ۹۲ شده‌ است.

اجرای تازه نمایش «شبیه رهایی ورای یک نفس» اولین اجرای عمومی حرفه‌ای کارگردان خود محسوب می‌شود و تغییرات زیادی در نمایشنامه و بازیگران نسبت به اجرای جشنواره دارد.

مهدی بوسلیک، جواد پولادی، سارا شاهرودیان، شهاب عباسیان و مریم نقیبی در این نمایش بازی می‌کنند و آوا فیاض هم مجری‌ طرح پروژه است.

همچنین به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، دو نمایش «آقامحمدخان» به کارگردانی نوید معمار کرمانی و «پرده خانه» به کارگردانی شیما اسدی در سالن اصلی و نمایش «شکیل اونیل» به کارگردانی امیر کامران و علی حسین زاده در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی، در دور جدید اجراهای این مرکز به صحنه می‌روند.

نمایش «آقامحمدخان» از ۲۹ خرداد تا ۲۲ تیرماه، هر شب ساعت ۱۸، نمایش «پرده خانه» از ۲۸ خرداد تا ۲۲ تیرماه، هر شب ساعت ۲۰:۳۰ و نمایش «شکیل اونیل» از سه‌شنبه ۵ تا ۲۷ تیرماه، هر شب ساعت ۱۹:۳۰ روی صحنه این مرکز تئاتر دانشگاهی می‌روند.

در نمایش «آقامحمدخان» امیرحسین باقریان، فرنوش شکری و رامونا رادی به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین بازیگران نمایش «پرده خانه»، پرنیا بارزید، ابراهیم برزیده، نیکو پشوتن، امیرحسین حکیمی، مجید خلیلی، شادی شاه‌علی، عسل غروی، آیدا فرخ‌منش و کیمیا هوشمند هستند. در نمایش «شکیل اونیل» هم امیر کامران، علی حسین‌زاده و شکیبا عسگری به ایفای نقش می‌پردازند.

ادامه‌ی پست