نیازمندی صفحه اصلی مناطق تعرفه درج آگهی آرشیو مقررات درباره ما تماس با ما ورود برای درج آگهی ثبت نام کنید
دسته بندی
 

راهنما و قوانین درج آگهی
 
قوانین درج آگهی :

1- مطالب و عکس های مبتذل و خلاف شرع و خلاف مقررات قوانین جمهوری اسلامی
2- مطالب سیاسی و بر علیه نظام
3- تبلیغ کالای غیر مجاز
آگهی هایی مورد تایید قرار می گیرد که عاری از موارد بالا باشد و هم چنین در صورت رایگان بودن تایید و در صورت پرداخت هزینه ابتدا باید هزینه را پرداخت و سپس آگهی تایید می شود .

کاربران :
کاربرانی که قوانین را رعایت نکنند بار اول با اخطار روبرو می شوند و فقط آگهی مورد نظر حذف می شود . در صورت تکرار به ارسال آگهی های غیر مجاز کاربر حذف  می شود .

در صورتی که نیاز به آگهی بزرگ و یک ساله و یا 6 ماهه و یا بیشتر دارید با شماره مدیریت سایت تماس یا ایمیل کنید که در بخش ارتباط با ما سایت شماره ها و ایمیل موجود است .

استخدام بازارایابان خانم  و استخدام بازاریابان آقا

خدمت بازاریابان محترم خیر مقدم عرض می نماییم و ورود شما را به سیستم تبلیغاتی آمارد آگهی تبریک می گوییم .
درصورتی که علاقه مند به کار بازاریابی برای پورتال تبلیغاتی امارد آگهی هستید می توانید با ما تماس بگیرید .

شرایط پورسانت :
سیستم آمارد آگهی از 7 نوع آگهی برخوردار است آگهی 7 ستاره 6 ستاره 5 ستاره الی 1 ستاره و تعرفه کلیه آگهی ها در بخش تعرفه درج اگهی نوشته شده است

اما پورسانت شما بازار یابان عزیز چگونه است :
پورسانت سیستم امارد آگهی برای کلیه ی آگهی ها 30 درصد می باشد و مدیریت آمارد اگهی پس از جلسات متوالی پورسانت ها را از 18 درصد به 30 درصد رسانده علت افزایش پورسانت را نیز اعلام کرده که به خاطر پیشرفت خود وبسایت امارد اگهی بوده تا بازار یابان گرامی از انگیزه لازم برخوردار شوند و بتوانند به درامد بیشتری برسند . چرا که درامد شما درامد ما نیز می باشد هر چقدر درامد شما بیشتر شود درآمد شرکت آمارد آگهی بیشتر می شود .
یک مثال :
بازار یابان عزیز  در صورتی که بتوانند برای  یک کسب و کار یا  شرکت ، کارخانه ، رستوران ، مشاور املاک و یا هر شخصی که نیاز به تبلیغات داشته باشد   یک تبلیغ 7 ستاره در سایت ثبت کنند و مبلغ 100 هزار تومان برای یک ماه از مشتری دریافت کنند مبلغ 30000 تومان پورسانت کار برای خودشان محسوب می شود .
در صورتی که بتوانند آگهی 4 ستاره ثبت کنند تعرفه آگهی 4 ستاره 40 هزار تومان می باشد و پورسانت کار 12000 تومان برای بازار یاب محسوب می شود .

با توجه به تجربه بازاریابان ما : یک بازار یاب  پس از ویزیت 8 کسب و کار  موفق به ثبت یک آگهی می شود . به این معنی که اگر روزی به 50 کسب و کار سر بزنیدتقریبامی توانید 6 آگهی ثبت کنید  فرض کنید هر 6 آگهی 5 ستاره بوده و شما 6 تا اگهی 60 هزار تومانی به ثبت رسانده اید که  مدیریت آمارد اگهی 30 درصد این مبلغ را به شما خواهد داد . یعنی مبلغ 108 هزار تومان پورسانت شما خواهد بود

 ( مثال کسب و کار ها :  رستوران ها،  کافه ها بنگاه ها ، مدیریت تالار ها ، شغل های پر درآمد دیگر ، شرکت ها  مشاور املاک ، نمایشگاه اتومبیل ، شکرت های کوچک ، حتی سوپر مارکت هایپر مارکت فست فود ها و..... )

شرایط کار :
شرایط کار و نحوی عملکرد روزانه با شماره تلفن 09119084938  مدیریت شرکت مهندس زراعتگر تماس بگیرید .
در حال حاضر در تمام شهر های مازندران بازاریاب اعلام نیاز کرده ایم و برای هر شهر سقف دو نفر را در نظر گرفته ایم . شرکت در شهرستان آمل واقع شده و بازار یابان آمل روزانه باید  به دفتر شرکت مراجعه کنند و بازار یابان سایر شهر ها هفته ای یک بار حتما باید به دفتر مراجعه کنند . تسویه حساب درآمد بازاریابان به صورت روزانه و هفتگی و حتی ماهانه نیز می تواند انجام بگیرد که بر حسب توافق بین شرکت و بازار یاب می باشد .

نحوی ثبت آگهی :
کلیه ی بازاریابان باید با نحوی کار و ثبت آگهی آشنا باشند و درصورتی که آشنایی ندارید می توانید به دفتر شرکت آمل رضوان یکم روبروی ژاندار مری سابق نزد  مهندس مجید زراعتگر مراجعه فرمایید تا کامل با نحوی کار آشنایی پیدا کنید . پس از ثبت آگهی با نحوی پرداخت آنلاین نیز باید آشنا باشید .
آموزش بازار یابان :
شرکت برای کلیه ی بازاریابان کلاس آموزشی قرار داده که
1- آموزش نحوی نفوذ در دیگران
2- آموزش ثبت و درج و حذف  آگهی  آموزش آپلود عکس و نقشه گوگل برای آگهی
3- آموزش پرداخت انلاین دریافت تعرفه
بازار یاب به هر 3 بند آموزش نیاز دارد تا بتواند به خوبی به کسب درامد بپر دازد .
در آمد ماهیانه شما به خودتان بستگی دارد و بازاریابان ما که بنده خودم قبلا کار بازاریابی را نیز انجام دادم ماهانه تا 1200000 هزار تومان با پورسانت 18 درصد داشتم در حال حاضر مدیریت پورسانت ها را به 30 درصد رسانده که  شما بازار یابان عزیز می توانید با ماهی 20 روز کار و روزی 108 تومان یا همان 6 آگهی به مبلغ دو میلیون و یکصدو شصت هزار تومان برسید . و شاید هم بیشتر . شرکت هیچ سقف و هیچ مشکلی با افزایش حقوق شما ندارد بازار یابانی داشتیم حتی جمعه ها هم آگهی ثبت می کردند و با پورسانت 18 درصد به ماهی 3 میلیون هم  می رسیدند . در حال حاضر پورسانت 30 درصد می باشد و  اگر هر روز کار کنید راحت به ماهی 3 میلیون می رسید . با توجه به خستگی فکری بازار یابان ما برای شما ماهی 20 روز کار در نظر گرفته ایم تا با 30 درصد پورسانت بتوانید به حقوق خوبی بیش از 2 میلیون برسید و زندگی آرامی برای خود و خانواده خود فراهم کنید  آمارد اگهی  به فارغ التحصیلان مازندرانی که هنوز شغلی دست و پا نکرده اند و از کار نا امید شده اند
این نوید را  می دهد که با پشت کار و عملکرد خوب برای  شرکت ما  در آینده در خود شرکت آمارد آگهی شغل اداری پیشنهاد بدهد و شما را جز مدیران با حقوق ثابت به حساب بیاورد .

شماره های تماس 09117795363   و 09119084938   جهت کسب اطلاعات بیشتر و مدارک مورد نیاز برای استخدامامروز، ‪شنبه
27 آبان 1396
جستجو در سایت :


   آمار سایت :
امروز : 18
دیروز : 178
هفته گذشته : 1466
ماه : 8001
کل بازدید : 396257
کاربران آنلاین : 1
ورودی گوگل : 15584
rss