تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

نیازمندی مازندران – دستاوردهای مجموعه GSS در نیازمندی مازندران کارت و پرداخت ۲۰۱۸ دوبی

دستاوردهای مجموعه GSS در نیازمندی مازندران کارت و پرداخت ۲۰۱۸ دوبی

نیازمندی مازندران- گروه شرکت های گرایش تازه کیش در افتتاحیه نیازمندی مازندران کارت و پرداخت ۲۰۱۸ دبی از دستگاه خرید و فروش آنلاین ارزهای دیجیتال CCTM برای اولین بار در خاورمیانه رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری «نیازمندی مازندران» به نقل از ایبِنا، شرکت جی اس اس در نیازمندی مازندران بین المللی Seamless دبی با معرفی و رونمایی از جدیدترین محصول استراتژیک این مجموعه، نظر مخاطبان را به خود معطوف کرد. در ایام داغ و پُررونق دادوستد ارزهای رمزنگاری شده و نیاز مبرم به نقد پذیری آنها، شرکت GSS از دستگاه خرید و فروش آنلاین ارزهای دیجیتال CCTM رونمایی کرد. با استفاده از این سامانه متقاضیان می توانند به راحتی و با امنیت بسیار بالا فرایند خرید و فروش ارزهای رمز نگاری شده  را انجام دهند.

علیرضا نوبخت معاون فروش شرکت جی اس اس در این خصوص گفت: از آنجایی که مبادلات ارزهای دیجیتال در خارج از کشور از رونق و استقبال بسیار زیادی برخوردار است، متخصصان و تحلیل گران بخش های سخت افزار و نرم افزار مجموعه جی اس اس را مصمم کرد تا طی ماه ها بررسی، تحقیق و ارزیابی، محصولی با قابلیت و ضریب ایمنی بالا طراحی، تولید و روانه بازار کنند. از این رو با رونمایی از دستگاه (Crypto Currency Teller Machine) CCTM خدمات ارزنده ای به فعالان این حوزه ارائه کرده است.

به گفته نوبخت، یکی از اهداف و استراتژی های اصلی مجموعه جی اس اس در سال ۹۷ تکمیل پروژه های این حوزه است.

  • ۲۷ام فروردین ۱۳۹۷
  • دسته