تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

القای شبهه راهبرد جدید دشمن برای تضعیف نظام است

رئیس دفتر مقام معظم رهبری:


القای شبهه راهبرد جدید دشمن برای تضعیف نظام است


ایران > سیاست داخلی – نیازمندی مازندران آنلاین:
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: القای شبهه راهبرد جدید دشمن برای تضعیف نظام اسلامی است.

به گزارش مهر، آیت‌الله محمد محمدی گلپایگانی روز جمعه در مصلای بزرگ شهر ایلام اظهار کرد: دنیای استکبار در طول ۴۰ سال گذشته توطئه و دسیسه‌های زیادی را علیه ایران اسلامی اعمال کرده‌اند که تلاش برای برهم زدن اتحاد قومیت‌ها و مردم، کودتاهای ناکام، جنگ تحمیلی و … از جمله آنها بوده و هر بار در صدد ضربه زدن به انقلاب بوده‌اند که هر بار این دسایس با روشن‌بینی و بصیرت رهبری، اتحاد مردم و مسئولان بی اثر مانده است.

وی ادامه داد: کشورهای غربی به سرکردگی آمریکا و صهیونیزم بین‌الملل با تبلیغات مسموم و بمباران فکری از طریق رسانه‌های مجازی و ماهواره‌ای با حمله به مقدسات نظام و ترویج القاهای شبه‌برانگیز سعی در انحراف فکری جوانان و نوجوانان دارند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: در چنین شرایطی باید نسل جدید و خانواده‌ها هوشیار و آگاه باشند که تبلیغات دشمنان تاثیر در وفاداری آنها نداشته باشد و جوانان با شبهه‌های دینی گمراه نشوند و آنها را از گرایش‌های مذهبی و دینی دور سازند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری یادآور شد: مسئولان فرهنگی و آموزشی و بویژه روحانیت وضعیت گذشته ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی را برای جوانان و نسل‌های آتی تشریح کنند تا این قشر به خوبی بدانند که بر ایران در سنوات قبل از انقلاب چه گذشته و اهداف و آثار قیام امام راحل را برای نسل جوان و آیندگان بیان کنند.

آیت‌الله محمدی گلپایگانی تاکید کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه‌ای پر از آشوب ایران اسلامی مقتدرانه و با امنیت کامل در حال حرکت به جلو است و برخلاف کشورهای دست نشانده منطقه تمام امور داخلی را با مردم‌سالاری ملی و دینی و بدون دخالت غرب و جهان استکبار اجرا می‌کند.